O nás

O nás

Již od roku 2010 se snažíme být Vaším spolehlivým partnerem vždy, když potřebujete levně a komfortně nakoupit.

Jsme tým mladých lidí, kteří se nebojí jít do každého projektu s nadšením a odhodláním a dosáhnout tak těch nejlepších výsledků. Máme nápady, talent, odvahu, máme rádi profesionalitu i humor a především máme vůli neustále se zlepšovat. 

Své služby jsme Vám poprvé nabídli v roce 2009 prostřednictvím Aukro.cz, a následně Amazon.com.  Od té doby neustále rozšiřujeme sortiment a zkvalitňujeme služby, abyste u nás nakupovali rádi a byli spokojení.

Projekt AtomTech.cz je pro nás srdeční záležitostí a navíc svým způsobem volnočasová aktivita. Proto se při jakékoliv komunikaci s námi setkáte jedině s přátelským a osobním přístupem.
Protože to, co děláme, nás baví. Říká se, že ke každému podnikání patří i problémy - my se ale naším pozitivním myšlením pokoušíme tento mýtus docela úspěšně negovat.

Známé a po celém světě rozšířené heslo "Náš zákazník, náš pán" pro nás platí dvojnásob a snažíme se jej svou prací naplňovat. Našim zákazníkům díky tomu poskytujeme kvalitu, ochotně jim poradíme ve veškerých situacích a rádi vyjdeme vstříc. Na našem e-shopu v žádném případě nenaleznete nic, co bychom sami nechtěli používat, nebo by se nám nelíbilo.

Jaký je princip?

Princip je jednoduchý, neúčtujeme poštovné. Nicméně, neznamená to, že bychom přičetli cenu poštovného k ceně zboží a uváděli tak zákazníka v omyl. Naopak veškerý sortiment nabízený v nákupní galerii AtomTech.cz, každý jednotlivý produkt, je prodáván za cenu stejnou, zpravidla však ještě nižší než v jiných českých internetových obchodech, kde je vždy potřeba k ceně přičíst ještě poplatek za poštovné.

Naším cílem je nabízet českým a slovenským zákazníkům kvalitní zboží za ceny, které budou konkurovat cenové politice světových nákupních portálů. Další neopomenutelnou přidanou hodnotou, kterou se můžeme pyšnit, je kvalitní zákaznický servis fungující na celosvětově používané platformě tiketů a nadstandardní garance vrácení peněz ve formě prodloužené 30 denní lhůty na vrácení zboží.

Snažíme se domlouvat pokud možno co nejnižší ceny. A aby ty ceny byly opravdu co nejnižší, zasílají zboží k Vám domů přímo naší partneři ze zahraničních skladů. Proto se doba dodání od obdržení platby pohybuje v rozmezí 10 – 30 dní, ale doufáme, že se vyplatí si počkat na zboží, na kterém ušetříte nejen kvůli nízké ceně, ale kvůli poštovnému zdarma, které hradí prodávající. Ať už nás tedy najdete kdekoliv, na aukru, na webové stránce či na srovnávačích jako je například Heureka, vždy je poštovné zdarma. Avšak berte na vědomí, že se může doba dodání, od obdržení platby, v některých případech prodloužit až na 40 pracovních dní. To se může stát v období svátků, jako jsou například Vánoce.

guarantee1.png                                                                                          


Prosímte, počkejte...